Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας

07.09.2023 / 8:32
patra2005

Δείτε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας, το οποίο προέκυψε μετά και την σημερινή κλήρωση.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Λιμνοχώρι – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Δίας Σαραβαλίου – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Κρίνος – Σταροχώρι

Πυρσός Πατρών – Ικαρος Λακκόπετρας

Παναχαϊκός – Νεάπολη ΑΕ

Φαραικός – Δάφνη Πατρώ

Άτλας Α.Σ. – Αστέρας Μιντιλογλίου

2η Αγωνιστική

Σταροχώρι – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Ικαρος Λακκόπετρας – Δίας Σαραβαλίου

Νεάπολη ΑΕ – Κρίνος

Δάφνη Πατρών – Πυρσός Πατρών

Αστέρας Μιντιλογλίου – Παναχαϊκός

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Φαραικός

Άτλας Α.Σ. – Λιμνοχώρι

3η Αγωνιστική

Σταροχώρι – Ικαρος Λακκόπετρας

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Νεάπολη ΑΕ

Δίας Σαραβαλίου – Δάφνη Πατρών

Κρίνος – Αστέρας Μιντιλογλίου

Πυρσός Πατρών – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Παναχαϊκός – Άτλας Α.Σ.

Λιμνοχώρι – Φαραικός

4η Αγωνιστική

Νεάπολη ΑΕ – Ικαρος Λακκόπετρας

Δάφνη Πατρών – Σταροχώρι

Αστέρας Μιντιλογλίου – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Δίας Σαραβαλίου

Άτλας Α.Σ. – Κρίνος

Φαραικός – Πυρσός Πατρών

Παναχαϊκός – Λιμνοχώρι

5η Αγωνιστική

Νεάπολη ΑΕ – Δάφνη Πατρών

Ικαρος Λακκόπετρας – Αστέρας Μιντιλογλίου

Σταροχώρι – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Άτλας Α.Σ.

Δίας Σαραβαλίου – Φαραικός

Κρίνος – Παναχαϊκός

Λιμνοχώρι – Πυρσός Πατρών

6η Αγωνιστική

Αστέρας Μιντιλογλίου – Δάφνη Πατρών

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Νεάπολη ΑΕ

Άτλας Α.Σ. – Ικαρος Λακκόπετρας

Φαραικός – Σταροχώρι

Παναχαϊκός – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Πυρσός Πατρών – Δίας Σαραβαλίου

Κρίνος – Λιμνοχώρι

7η Αγωνιστική

Αστέρας Μιντιλογλίου – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Δάφνη Πατρών – Άτλας Α.Σ.

Νεάπολη ΑΕ – Φαραικός

Ικαρος Λακκόπετρας – Παναχαϊκός

Σταροχώρι – Πυρσός Πατρών

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Κρίνος

Λιμνοχώρι – Δίας Σαραβαλίου

8η Αγωνιστική

Άτλας Α.Σ. – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Φαραικός – Αστέρας Μιντιλογλίου

Παναχαϊκός – Δάφνη Πατρών

Πυρσός Πατρών – Νεάπολη ΑΕ

Κρίνος – Ικαρος Λακκόπετρας

Δίας Σαραβαλίου – Σταροχώρι

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Λιμνοχώρι

9η Αγωνιστική

Φαραικός – Άτλας Α.Σ.

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Παναχαϊκός

Αστέρας Μιντιλογλίου – Πυρσός Πατρών

Δάφνη Πατρών – Κρίνος

Νεάπολη ΑΕ – Δίας Σαραβαλίου

Ικαρος Λακκόπετρας – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Λιμνοχώρι – Σταροχώρι

10η Αγωνιστική

Παναχαϊκός – Φαραικός

Πυρσός Πατρών – Άτλας Α.Σ.

Κρίνος – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Δίας Σαραβαλίου – Αστέρας Μιντιλογλίου

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Δάφνη Πατρών

Σταροχώρι – Νεάπολη ΑΕ

Ικαρος Λακκόπετρας – Λιμνοχώρι

11η Αγωνιστική

Πυρσός Πατρών – Παναχαϊκός

Φαραικός – Κρίνος

Άτλας Α.Σ. – Δίας Σαραβαλίου

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Αστέρας Μιντιλογλίου – Σταροχώρι

Δάφνη Πατρών – Ικαρος Λακκόπετρας

Λιμνοχώρι – Νεάπολη ΑΕ

12η Αγωνιστική

Κρίνος – Πυρσός Πατρών

Δίας Σαραβαλίου – Παναχαϊκός

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Φαραικός

Σταροχώρι – Άτλας Α.Σ.

Ικαρος Λακκόπετρας – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Νεάπολη ΑΕ – Αστέρας Μιντιλογλίου

Δάφνη Πατρών – Λιμνοχώρι

13η Αγωνιστική

Δίας Σαραβαλίου – Κρίνος

Πυρσός Πατρών – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Παναχαϊκός – Σταροχώρι

Φαραικός – Ικαρος Λακκόπετρας

Άτλας Α.Σ. – Νεάπολη ΑΕ

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Δάφνη Πατρών

Λιμνοχώρι – Αστέρας Μιντιλογλίου

αντίστοιχα ο β’ γύρος

Ακολουθήστε το dete.gr στο Google News

Ακολουθήστε μας στο Google News απο τον υπολογιστή αλλά και από την εφαρμογή Google News του κινητού σας.

Σχετικά Άρθρα

ροή ειδήσεων

πρωτοσέλιδα