Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας

07.09.2023 / 8:15
mpala

Δείτε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας, το οποίο προέκυψε μετά και την σημερινή κλήρωση.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Θύελλα Πατρών – Δόξα Παραλίας

Ατρόμητος Πατρών – Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Δόξα Νιφορεΐκων – Αχαιός Σαραβαλίου

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ατρόμητος Λάππα 2015

Πανμοβριακός Ριόλου – Αναγέννηση Πατρών

Ροϊτίκων ΑΕ – Αχαΐκή

2η Αγωνιστική

Αχαΐκή – Αναγέννηση Πατρών

Ατρόμητος Λάππα 2015 – Ροϊτίκων ΑΕ

Αχαιός Σαραβαλίου – Πανμοβριακός Ριόλου

Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Δόξα Παραλίας – Δόξα Νιφορεΐκων

Ατρόμητος Πατρών – Θύελλα Πατρών

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Πατρών – Ατρόμητος Λάππα 2015

Αχαΐκή – Αχαιός Σαραβαλίου

Ροϊτίκων ΑΕ – Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Πανμοβριακός Ριόλου – Δόξα Παραλίας

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ατρόμητος Πατρών

Θύελλα Πατρών – Δόξα Νιφορεΐκων

4η Αγωνιστική

Ατρόμητος Λάππα 2015 – Αχαιός Σαραβαλίου

Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Αναγέννηση Πατρών

Δόξα Παραλίας – Αχαΐκή

Ατρόμητος Πατρών – Ροϊτίκων ΑΕ

Δόξα Νιφορεΐκων – Πανμοβριακός Ριόλου

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Θύελλα Πατρών

5η Αγωνιστική

Αχαιός Σαραβαλίου – Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Ατρόμητος Λάππα 2015 – Δόξα Παραλίας

Αναγέννηση Πατρών – Ατρόμητος Πατρών

Αχαΐκή – Δόξα Νιφορεΐκων

Ροϊτίκων ΑΕ – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Θύελλα Πατρών – Πανμοβριακός Ριόλο

6η Αγωνιστική

Δόξα Παραλίας – Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Ατρόμητος Πατρών – Αχαιός Σαραβαλίου

Δόξα Νιφορεΐκων – Ατρόμητος Λάππα 2015

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αναγέννηση Πατρών

Πανμοβριακός Ριόλου – Αχαΐκή

Ροϊτίκων ΑΕ – Θύελλα Πατρών

7η Αγωνιστική

Δόξα Παραλίας – Ατρόμητος Πατρών

Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δόξα Νιφορεΐκων

Αχαιός Σαραβαλίου – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ατρόμητος Λάππα 2015 – Πανμοβριακός Ριόλου

Αναγέννηση Πατρών – Ροϊτίκων ΑΕ

Θύελλα Πατρών – Αχαΐκή

8η Αγωνιστική

Δόξα Νιφορεΐκων – Ατρόμητος Πατρών

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Δόξα Παραλίας

Πανμοβριακός Ριόλου – Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Ροϊτίκων ΑΕ – Αχαιός Σαραβαλίου

Αχαΐκή – Ατρόμητος Λάππα 2015

Αναγέννηση Πατρών – Θύελλα Πατρών

9η Αγωνιστική

Δόξα Νιφορεΐκων – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ατρόμητος Πατρών – Πανμοβριακός Ριόλου

Δόξα Παραλίας – Ροϊτίκων ΑΕ

Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Αχαΐκή

Αχαιός Σαραβαλίου – Αναγέννηση Πατρών

Θύελλα Πατρών – Ατρόμητος Λάππα 2015

10η Αγωνιστική

Πανμοβριακός Ριόλου – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ροϊτίκων ΑΕ – Δόξα Νιφορεΐκων

Αχαΐκή – Ατρόμητος Πατρών

Αναγέννηση Πατρών – Δόξα Παραλίας

Ατρόμητος Λάππα 2015 – Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Αχαιός Σαραβαλίου – Θύελλα Πατρών

11η Αγωνιστική

Πανμοβριακός Ριόλου – Ροϊτίκων ΑΕ

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαΐκή

Δόξα Νιφορεΐκων – Αναγέννηση Πατρών

Ατρόμητος Πατρών – Ατρόμητος Λάππα 2015

Δόξα Παραλίας – Αχαιός Σαραβαλίου

Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Θύελλα Πατρών

Αντίστοιχα ο β’ γύρος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Άρης Πατρών – Αετός Ρίου

Πάτραι Α.Π.Σ. – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Αχαϊκός – Νίκη Προαστείου

Καλάβρυτα – Εθνικός – Πολύτεκνος

Πήγασος Μπεγουλακίου – Δαβουρλής K. 92

2η Αγωνιστική

Δαβουρλής K. 92 – Εθνικός – Πολύτεκνος

Νίκη Προαστείου – Πήγασος Μπεγουλακίου

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου – Καλάβρυτα

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου – Αχαϊκός

Αετός Ρίου – Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

Πάτραι Α.Π.Σ. – Άρης Πατρών

3η Αγωνιστική

Εθνικός – Πολύτεκνος – Νίκη Προαστείου

Δαβουρλής K. 92 – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Πήγασος Μπεγουλακίου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Καλάβρυτα – Αετός Ρίου

Αχαϊκός – Πάτραι Α.Π.Σ.

Άρης Πατρών – Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

4η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου – Εθνικός – Πολύτεκνος

Αετός Ρίου – Δαβουρλής K. 92

Πάτραι Α.Π.Σ. – Πήγασος Μπεγουλακίου

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ – Καλάβρυτα

Αχαϊκός – Άρης Πατρών

5η Αγωνιστική

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Νίκη Προαστείου – Αετός Ρίου

Εθνικός – Πολύτεκνος – Πάτραι Α.Π.Σ.

Δαβουρλής K. 92 – Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

Πήγασος Μπεγουλακίου – Αχαϊκός

Άρης Πατρών – Καλάβρυτα

6η Αγωνιστική

Αετός Ρίου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Πάτραι Α.Π.Σ. – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ – Νίκη Προαστείου

Αχαϊκός – Εθνικός – Πολύτεκνος

Καλάβρυτα – Δαβουρλής K. 92

Πήγασος Μπεγουλακίου – Άρης Πατρών

7η Αγωνιστική

Αετός Ρίου – Πάτραι Α.Π.Σ.

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου – Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου – Αχαϊκός

Νίκη Προαστείου – Καλάβρυτα

Εθνικός – Πολύτεκνος – Πήγασος Μπεγουλακίου

Άρης Πατρών – Δαβουρλής K. 92

8η Αγωνιστική

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ – Πάτραι Α.Π.Σ.

Αχαϊκός – Αετός Ρίου

Καλάβρυτα – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Πήγασος Μπεγουλακίου – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Δαβουρλής K. 92 – Νίκη Προαστείου

Εθνικός – Πολύτεκνος – Άρης Πατρών

9η Αγωνιστική

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ – Αχαϊκός

Πάτραι Α.Π.Σ. – Καλάβρυτα

Αετός Ρίου – Πήγασος Μπεγουλακίου

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου – Δαβουρλής K. 92

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου – Εθνικός – Πολύτεκνος

Άρης Πατρών – Νίκη Προαστείου

10η Αγωνιστική

Καλάβρυτα – Αχαϊκός

Πήγασος Μπεγουλακίου – Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

Δαβουρλής K. 92 – Πάτραι Α.Π.Σ.

Εθνικός – Πολύτεκνος – Αετός Ρίου

Νίκη Προαστείου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου – Άρης Πατρών

11η Αγωνιστική

Καλάβρυτα – Πήγασος Μπεγουλακίου

Αχαϊκός – Δαβουρλής K. 92

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ – Εθνικός – Πολύτεκνος

Πάτραι Α.Π.Σ. – Νίκη Προαστείου

Αετός Ρίου – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου – Άρης Πατρών

Αντίστοιχα ο β’ γύρος

Ακολουθήστε το dete.gr στο Google News

Ακολουθήστε μας στο Google News απο τον υπολογιστή αλλά και από την εφαρμογή Google News του κινητού σας.

Σχετικά Άρθρα

ροή ειδήσεων

πρωτοσέλιδα