Το Αστικό ΚΤΕΛ Πάτρας, ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι θα εκτελεί αποκλειστικά τα ακόλουθα δρομολόγια, λόγω των έκτακτων μέτρων προστασίας της δημόσιας υγείας, έως τις 30 Νοεμβρίου.
Αναλυτικά:
Καθημερινά Δρομολόγια
Γραμμή Νο 1
Στη Γραμμή 101 για Εγλυκάδα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΡΟΜΑΝΤΖΑ | ΑΠΟ ΕΓΛΥΚΑΔΑ | |
---|---|---|
06:20 | ||
06:30 | 07:00 | |
06:50 | 07:30 | |
07:30 | 08:10 | |
08:10 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 08:50 |
20:10 | 20:50 | |
21:20 | 22:00 | |
22:00 |
Γραμμή Νο 2
Στη Γραμμή 201 για Ταραμπούρα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ | ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ | |
---|---|---|
06:00 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 06:00 |
22:00 | 22:00 |
Γραμμή Νο 3
Στη Γραμμή 301 για Ζαρουχλέικα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΑ | ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ | |
---|---|---|
06:00 | ||
06:30 | ||
05:30 | 07:15 | |
06:30 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 08:30 |
20:30 | ||
21:00 | 21:30 | |
22:00 | 22:00 |
Στη Γραμμή 302 για Λεύκα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ | ΑΠΟ ΛΕΥΚΑ |
---|---|
07:15 | 06:00 |
14:30 | 15:00 |
Γραμμή Νο 4
Στη Γραμμή 401 για Αρόη θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ | ΑΠΟ ΑΡΟΗ | |
---|---|---|
06:30 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 06:45 |
14:30 | 14:45 |
Γραμμή Νο 5
Στη Γραμμή 501 Τσουκαλέικα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΟΘ. ΑΜΑΛΙΑΣ | ΑΠΟ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΑ | |
---|---|---|
06:00 | ||
07:00 | ||
06:30 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 08:10 |
13:30 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 14:10 |
19:30 | 20:10 | |
22:00 |
Τα λεωφορεία ΔΕΝ θα περνούν από Μονοδένδρι.
Γραμμή Νο 6
Στη Γραμμή 6 θα εκτελούνται δρομολόγια για Πανεπιστήμιο – Νοσοκομείο ως εξής:
ΑΦΕΤΗΡΙΑ 601 604 ΕΡΜΟΥ | ΑΦΕΤΗΡΙΑ 609 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ | |
---|---|---|
06:30 604 | Ρίο | 07:15 |
07:35 601 | 07:35 | |
08:05 604 | Ρίο | 08:35 |
09:05 601 | 09:35 | |
10:05 604 | Ρίο | 10:35 |
11:05 601 | 11:35 | |
12:05 604 | Ρίο | 12:35 |
13:05 601 | 13:35 | |
14:05 604 | Ρίο | 14:35 |
15:05 601 | 15:35 | |
16:05 604 | Ρίο | 16:35 |
17:05 601 | 17:35 | |
18:05 604 | Ρίο | 18:35 |
19:05 601 | 19:35 | |
20:05 604 | Ρίο | 20:35 |
21:10 601 | 21:40 | |
22:10 604 | Ρίο | 22:10 |
22:40 604 | Ρίο | 22:40 |
23:15 |
Γραμμή Νο 7
Στη Γραμμή 7 θα εκτελούνται δρομολόγια για Σούλι – Ποτάμι – Σαραβάλι ως εξής:
ΑΦΕΤΗΡΙΑ 701 PARKING ΠΕΡΙΒΟΛΑ | ΑΦΕΤΗΡΙΑ ΕΡΜΟΥ | ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ MINIBUS |
---|---|---|
06:20 | 06:55 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ Σούλι – Σαραβάλι – Μπεγουλάκι | |
07:30 Βέτα | 07:50 Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία | |
08:10 Κόμβος | 08:30 Κόμβος | 08:50 Σαραβάλι |
09:10 Μπεγουλάκι | 09:30 Βέτα | 09:50 Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία |
10:10 Κόμβος | 10:30 Κόμβος | 10:50 Σαραβάλι |
11:10 Βέτα | 11:30 Βέτα | 11:50 Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία |
12:10 Κόμβος | 12:30 Μπεγουλάκι | 12:50 Σαραβάλι |
13:10 Βέτα | 13:30 Βέτα | 13:50 Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία |
14:10 Κόμβος | 14:30 Βέτα | ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία |
15:10 Κόμβος | 15:30 Βέτα | ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία |
17:10 Κόμβος | 17:30 Βέτα | ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία |
19:10 Κόμβος | 19:30 Βέτα | ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία |
20:30 Κόμβος | 21:00 Βέτα | ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ Σούλι – Ποτάμι – Εκκλησία |
Γραμμή Νο 8
Στη Γραμμή 801 για Οβρυά θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΟΘ. ΑΜΑΛΙΑΣ | ΑΠΟ ΟΒΡΥΑ | |
---|---|---|
Κρητικού – Δεμένικα | 05:10 | |
05:45 | 06:15 | |
06:30 | 07:05 | |
07:00 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 07:40 |
13:00 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 13:40 |
21:00 | 21:40 | |
22:40 |
Δεμένικα:
από ΠΑΤΡΑ: 12:00, 13:00, 15:00
από ΟΒΡΥΑ: 05:10, 07:05, 08:40, 10:40
Δρομολόγια Σαββάτου
Γραμμή Νο 1
Στη Γραμμή 101 για Εγλυκάδα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΡΟΜΑΝΤΖΑ | ΑΠΟ ΕΓΛΥΚΑΔΑ | |
---|---|---|
06:30 | ||
06:30 | 07:05 | |
07:00 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 07:35 |
15:00 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 15:35 |
21:00 | 21:30 | |
22:00 |
Γραμμή Νο 2
Στη Γραμμή 201 για Ταραμπούρα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ | ΑΠΟ Ν. ΔΡΟΜΟ | |
---|---|---|
07:00 | ||
07:00 | 07:30 | |
07:30 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 08:00 |
15:30 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 14:00 |
21:30 | 22:00 |
Γραμμή Νο 3
Στη Γραμμή 301 για Ζαρουχλέικα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΑ | ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ | |
---|---|---|
07:00 | κι έπειτα ανά 1 ώρα | 07:30 |
15:00 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 15:30 |
21:00 | 21:30 |
Γραμμή Νο 5
Στη Γραμμή 501 Τσουκαλέικα θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΟΘ. ΑΜΑΛΙΑΣ | ΑΠΟ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΑ | |
---|---|---|
07:00 | ||
08:30 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 09:10 |
20:30 | 21:10 | |
22:00 | τελευταίο δρομολόγιο |
Τα λεωφορεία δεν θα περνούν από Μονοδένδρι.
Γραμμή Νο 6
Στη Γραμμή 6 θα εκτελούνται δρομολόγια για Πανεπιστήμιο – Νοσοκομείο ως εξής:
ΑΠΟ ΕΡΜΟΥ | ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ | |
---|---|---|
05:35 | Ρίο | 06:00 |
06:30 | 07:15 | |
08:05 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 08:35 |
22:10 | 22:40 | |
22:40 | 23:15 |
Γραμμή Νο 7
Στη Γραμμή 7 θα εκτελούνται δρομολόγια για Σούλι – Ποτάμι – Σαραβάλι ως εξής:
ΑΠΟ ΕΡΜΟΥ | ΑΠΟ ΣΑΡΑΒΑΛΙ | |
---|---|---|
08:00 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 08:30 |
20:00 | 20:30 |
Γραμμή Νο 8
Στη Γραμμή 801 για Άνω Κάτω Οβρυά θα εκτελούνται δρομολόγια ως εξής:
ΑΠΟ ΟΘ. ΑΜΑΛΙΑΣ | ΑΠΟ ΟΒΡΥΑ | |
---|---|---|
Κρητικού – Δεμένικα | 05:10 | |
05:45 | 06:15 | |
06:30 | 07:30 | |
07:00 | κι έπειτα ανά 2 ώρες | 09:40 |
21:00 | 21:40 | |
22:40 | 22:40 |
Δρομολόγια από Δεμένικα: 05:10, 07:05.
Δρομολόγια προς Δεμένικα: 13:00.
Δρομολόγια Κυριακής
Γραμμή Νο 6
Στη Γραμμή 6 θα εκτελεστούν δρομολόγια για Πανεπιστήμιο – Νοσοκομείο ως εξής:
ΑΠΟ ΕΡΜΟΥ | ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ |
---|---|
06:30 | 07:15 |
14:10 | 15:15 |
22:10 | 23:15 |
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2610 273 936 & 2610 453 930