Οι υποψήφιοι με το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης στις Περιφερειακές Ενότητες της Δυτικής Ελλάδας

01.09.2023 / 12:54
ka 50

Ολοκληρώθηκε η οριστική υποβολή του ψηφοδελτίου της Λαϊκής Συσπείρωσης στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας. Στο ψηφοδέλτιο συμμετέχουν μαζί με τον υποψήφιο Περιφερειάρχη 115 υποψήφιοι, όσο και ο ανώτερος αριθμός που προβλέπει ο εκλογικός νόμος.

Οι δεκάδες υποψήφιοι που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης δεν χρειάζεται να συστηθούν, είναι γνωστοί για την αγωνιστική τους δράση και ο λαός της περιοχής τους ξέρει με το μικρό τους όνομα. Είναι δοκιμασμένοι αγωνιστές του εργατικού – λαϊκού και νεολαιίστικου κινήματος, εκλεγμένοι σε μαζικούς λαϊκούς φορείς, συλλόγους και συνδικάτα.

Οι υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στη Δυτική Ελλάδα δεν έγιναν ποτέ χειροκροτητές της αντιλαϊκής πολιτικής και των παρατάξεων που στήριξαν αυτή την πολιτική μέσα στο Περιφερειακό Συμβούλιο. Αντίθετα βρέθηκαν κάθε στιγμή μπροστά στους αγώνες και τις διεκδικήσεις του λαού μας, αντιπάλεψαν με μαχητικότητα αντιλαϊκούς νόμους και κατευθύνσεις.

Τέτοιους εκλεγμένους έχει ανάγκη ο λαός της Περιοχής μας. Γι’ αυτό τώρα είναι ώρα αποφασιστικής ενίσχυσης της «Λαϊκής Συσπείρωσης», της μόνης ρεαλιστικής – μαχητικής – αξιόπιστης επιλογής απέναντι στην αντιλαϊκή πολιτική που υλοποιείται και στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας,  απέναντι στην ανάπτυξη που υπηρετεί τα κέρδη των λίγων και όχι τις ανάγκες του λαού, και που τη στήριξαν τα προηγούμενα χρόνια όλοι οι υπόλοιποι συνδυασμοί.

Αρκετά με το «πάμε κι όπου βγει». Ήρθε η ώρα «να πάμε αλλιώς»! Στις 8 του Οκτώβρη, δίνουμε δύναμη στη δύναμή μας, ψηφίζουμε παντού Λαϊκή Συσπείρωση! Εκλέγουμε περισσότερους αγωνιστές περιφερειακούς συμβούλους που θα αποτελέσουν τη μοναδική 100% λαϊκή αντιπολίτευση απέναντι στην περιφερειακή αρχή Φαρμάκη και την προκλητική ταύτιση των υπόλοιπων συνδυασμών, του ΠΑΣΟΚ και του ΣΥΡΙΖΑ με τις κατευθύνσεις και την αντιλαϊκή πολιτική που θα συνεχίσει να εφαρμόζει ο εκλεκτός της ΝΔ στην Περιφέρεια. 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης

Σωτήρης Παρίσης,

μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, Οργανωτικός Γραμματέας της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Πάτρας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι στην Περιφερειακή Ενότητα Αχαΐας

1.Αγγελή Βαλεντίνα, ιδιωτική εκπαιδευτικός, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών Ν. Αχαΐας

2.Αθανασούλα Ιφιγένεια, απόφοιτος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Πατρών, μεταπτυχιακή φοιτήτρια, μέλος του Γραφείου του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ

3.Αραμπατζή Μυρτώ, φοιτήτρια, πρόεδρος του Φοιτητικού Συλλόγου Λογοθεραπείας Πάτρας

4.Ασπρούκος Αποστόλης, νοσηλευτής στο Νοσοκομείο Αιγίου

5.Ασπρούλιας Βασίλης, συνταξιούχος δικηγόρος, επί σειρά ετών υποψήφιος Νομάρχης Αχαΐας

6.Αψόμωτου Δήμητρα,  Εκπαιδευτικός Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, Μουσικός – Καθηγήτρια Μαντολίνου στο Μουσικό Σχολείο Πατρών, Μαέστρος και καλλιτεχνική Υπεύθυνη στην Ορχήστρα του Χορευτικού Τμήματος του Πολιτιστικού Οργανισμού Δήμου Πάτρας, Μαέστρος και καλλιτεχνική Υπεύθυνη του φωνητικού συνόλου «Κανταδόροι SANTA MAURA» του Συλλόγου των εν Πάτρας Λευκαδίων «Η Φανερωμένη»

7.Βάης Πέτρος, συνταξιούχος δάσκαλος, πρόεδρος του ΔΗΠΕΘΕ Πάτρας

8.Βασιλακοπούλου Παναγιώτα, εκπαιδευτικός, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λεχαινών και μέλος του ΔΣ του Παραρτήματος Πάτρας του ΕΣΥΝ

9.Βασιλείου Βασίλης, εργαζόμενος στο Καζίνο του Ρίου, μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Πάτρας, Πρόεδρος του Κλαδικού Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού και Ξενοδοχείων Ν. Αχαΐας

10.Βικάτος Φροίξος,  έμπορος υποδημάτων

11.Γαλανού Μαρίνα, ιδιωτική εκπαιδευτικός και εκπαιδευτικός του Λαϊκού Φροντιστηρίου Αλληλεγγύης του Δήμου Πατρέων, γραμματέας του Πολιτιστικού Συλλόγου Ταραμπούρα

12.Γεραλής Περικλής, συνταξιούχος, Αναπληρωτής Γραμματέας του Συλλόγου Συνταξιούχων ΙΚΑ Πάτρας   

13.Γιαννακιτσίδου Όλγα, Χημικός Μηχανικός με M.Sc. στην Διαχείριση Περιβάλλοντος και Διδακτορικό στην Διαχείριση Στερεών Αποβλήτων και την Κυκλική Οικονομία. Πρόεδρος του Συλλόγου Υπαλλήλων Π.Ε. Αχαΐας της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας, Πρώην Μέλος Διοικητικού Συμβουλίου Παμμικρασιατικού Συλλόγου Πατρών και Περιχώρων.

14.Γιαννοπούλου-Χριστοδουλοπούλου Βάσω, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

15.Ζήκος Νίκος, φιλόλογος, συνεργάτης Δήμου Πατρέων για θέματα παιδείας με ευθύνη στο Λαϊκό Φροντιστήριο Αλληλεγγύης του Δήμου

16.Θανόπουλος Αλέκος, αγρότης, πρόεδρος συλλόγου παραγωγών λαϊκών αγορών Πάτρας, δημοτικός σύμβουλος της «Λαϊκής Συσπείρωσης» στη Δυτική Αχαΐα

17.Καλομενίδου Ερασμία, χημικός, απόφοιτος του Πανεπιστημίου Πατρών

18.Καραθανασοπούλου Λυδία, Μαθηματικός, Αντιπρόεδρος Πολιτιστικού Οργανισμού Δήμου Πατρέων και Γραμματέας του Παμμικρασιατικού Συλλόγου Πατρών και Περιχώρων

19.Καραΐσκου Δώρα, Γραμματέας του κλαδικού σωματείου Νέων Τεχνολογιών & Τηλεπικοινωνιών Ν. Αχαΐας, Πρόεδρος του τοπικού παραρτήματος Πάτρας του επιχειρησιακού σωματείου Νetcompany-Ιntrasoft

20.Κομπλίτσης Φώτης, τεχνικός του ΟΤΕ, μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Πάτρας, πρόεδρος του Σωματείου Νέων Τεχνολογιών & Τηλεπικοινωνιών Νομού Αχαΐας

21.Κουφαλάκος Νίκος, διανομέας, πρόεδρος του Σωματείου Διανομέων – Ντελιβεράδων  Ν. Αχαΐας, μέλος του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ

22.Κωνσταντακόπουλος Χρήστος, έμπορος ενδυμάτων, μέλος του ΔΣ του Εμπορικού & Εισαγωγικού Συλλόγου Πατρών

23.Λαβράνος Στέφανος, οικοδόμος, μέλος της Διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Πάτρας και  Ταμίας της Διοίκησης του Συνδικάτου Οικοδόμων

24.Λάτα Ελένη, γενική γιατρός στην 6η ΤΟΜΥ Παραλίας, μέλος της Διοίκησης της Ένωσης Ιατρών Νοσοκομείων Αχαΐας, πρόεδρος της 3μελούς Επιτροπής της ΕΙΝΑ Γιατρών Κέντρων Υγείας, μέλος ΔΣ Ένωσης Γονέων, Γραμματέας Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 49ου Δημοτικού Σχολείου Πατρών

25.Μακρή Χριστίνα, σχολική καθαρίστρια Δήμου Πατρέων, συνδικαλίστρια

26.Μαρμούτας Δημήτρης, εργάτης στην βιομηχανία ΕΛΠΑΚ, πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Πάτρας   

27.Μελάς Θανάσης, ειδικευόμενος καρδιολογίας στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών, Αντιπρόεδρος του Παραρτήματος Πάτρας του Εθνικού Συμβουλίου Κατά των Ναρκωτικών

28.Μουγκογιάννης Κώστας, ιδιωτικός υπάλληλος, συνδικαλιστής

29.Μπάτσικα Τασούλα, αναπληρώτρια σχολική νοσηλεύτρια στη Γενική Εκπαίδευση, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού Ειδικής Αγωγής Δυτικής Ελλάδας, αντιπρόεδρος Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων 48ου Νηπιαγωγείου Πατρών

30.Μπιρλή Ελένη, στέλεχος της Συντονιστικής Επιτροπής Αγώνα Αναπήρων (ΣΕΑΑΝ) και εκλεγμένη αντιπρόσωπος της Γενικής Συνέλευσης Εθνικής Ομοσπονδίας Κινητικά Αναπήρων

31.Μποδιώτης Γιώργος, αγρότης, Γραμματέας του Διοικητικού Συμβουλίου του Αγροτικού Συλλόγου Αιγίου «Μπακόπουλος-Ντρίνιας»

32.Νιάρου Βάσια, γιατρός παθολόγος, Επιμελήτρια παθολογίας ΤΕΠ στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών

33.Ντανοβασίλη Νίκη, υπάλληλος Κοινωνικού Οργανισμού Δήμου Πατρέων, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Πατρών

34.Ξιούρας Σταύρος, ιδιωτικός υπάλληλος, μουσικός, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Σωματείου Επαγγελματιών Μουσικών Δυτικής Ελλάδας

35.Ξυδία Αγγελική, δικηγόρος

36.Παναγογιαννοπούλου Χριστίνα, ιδιωτική υπάλληλος, μέλος της διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Πάτρας, Πρόεδρος του Σωματείου Εργατοϋπαλλήλων σε εμπορικές επιχειρήσεις και επιχειρήσεις παροχής υπηρεσιών Ν. Αχαΐας

37.Παπανδριανός Βασίλης, εργαζόμενος του Δήμου Πατρέων, πρόεδρος του Σωματείου οδηγών χειριστών Δήμου Πατρέων, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΠΟΕ-ΟΤΑ

38.Πατούχα Φωτεινή, διοικητικός υπάλληλος Πανεπιστημίου Πατρών, ειδικός Γραμματέας του Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού του Πανεπιστημίου Πατρών

39.Πελεκούδας Δημήτρης, συνταξιούχος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Πατρέων

40.Πρεβεδούρος Κλεάνθης,  εργαζόμενος στη ΔΕΥΑΠ, αντιπρόεδρος του σωματείου εργαζομένων στη ΔΕΥΑΠ

41.Ρεκούτης Παναγιώτης, υπάλληλος Δήμου Καλαβρύτων, συνδικαλιστής

42.Ροντογιάννης Πέτρος, ιδιωτικός υπάλληλος, πρόεδρος του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Πάτρας

43.Ρωμάνου Γεωργία, πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 25ου Δημοτικού Σχολείου Πατρών και μέλος της Ένωσης Γονέων Πάτρας, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Δημοκρατικών Γυναικών Πάτρας (ΟΓΕ)

44.Σταθόπουλος Γιώργος, μέλος της διοίκησης του Εργατικού Κέντρου Πάτρας και πρόεδρος του κλαδικού Συνδικάτου Ποτών – Τροφίμων Ν. Αχαΐας

45.Συμεωνίδης Γρηγόρης, αντισμήναρχος Ιπτάμενος της Πολεμικής Αεροπορίας ε.α., μέλος της Ανεξάρτητης Ένωσης Αποστράτων Ενόπλων Δυνάμεων (ΑΝΕΑΕΔ) και Πρόεδρος της Ένωσης Απόστρατων Δυτικής Ελλάδας, περιφερειακός σύμβουλος της «Λαϊκής Συσπείρωσης» στην Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

46.Τερζής Στάθης, Διευθυντής ΕΣΥ Νευρολογίας στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών, εκπρόσωπος των γιατρών στη Διοίκηση του Νοσοκομείου.

47.Τζάνη Μπέση, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός, Ιδιωτική Υπάλληλος

48.Τουλγαρίδης Νίκος, ερευνητής στο τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών του Πανεπιστημίου Πατρών, αρχηγός της αντρικής ομάδας υδατοσφαίρισης της ΝΕΠ

49.Τσαπάρας Γιώργος, συνταξιούχος, πρόεδρος του Συλλόγου Συνταξιούχων ΙΚΑ Πάτρας, πρόεδρος του παραρτήματος Πάτρας της ΠΕΑΕΑ-ΔΣΕ

50.Τσεκούρας Μιχάλης, εργαζόμενος στον Συνεταιρισμό Φαρμάκου, μέλος της Διοίκησης του Συνδικάτου Φαρμακοϋπαλλήλων Πάτρας

51.Τσιλιγιάννης Κωνσταντίνος, αυτοαπασχολούμενος

52.Τσιμογιάννης Νίκος, ιδιωτικός υπάλληλος

53.Χρυσοβιτσάνος Νίκος, πολιτικός μηχανικός, μέλος της Πανελλαδικής Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι στην Περιφερειακή Ενότητα Αιτωλοακαρνανίας

1.Αραβανής Γεράσιμος, Γιατρός παθολόγος του Νοσοκομείου Αγρινίου, Πρόεδρος της Ένωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Αιτωλοακαρνανίας, μέλος του ΔΣ του σωματείου εργαζομένων στο Νοσοκομείο Αγρινίου, μέλος του ΔΣ του Ιατρικού Συλλόγου Αγρινίου, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της Ομοσπονδίας  Ένωσεων Νοσοκομειακών Γιατρών Ελλάδας.

2.Βίτσας Ντίνος, συνδικαλιστής στο τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Πατρών

3.Βλάχου Ζωή, ιδιωτική υπάλληλος

4.Γκιούσα Καλλιόπη, ιδιωτική υπάλληλος, μέλος του ΔΣ του σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αγρινίου, μέλος του ΔΣ της Ομάδας Γυναικών Πύργου της ΟΓΕ

5.Γρίβας Δημήτρης,  εργαζόμενος στο εργοστάσιο “Κοτρώνης”, μέλος του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ

6.Δημητρουλής Γεώργιος, συνταξιούχος, Πρόεδρος του σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Αιτωλοακαρνανίας, μέλος της Διοίκησης της Ομοσπονδίας Συνταξιούχων ΙΚΑ Ελλάδας.

7.Διαμαντής Σωτήρης, λογιστής

8.Ζαρκάδα Κάτια, κοινωνιολόγος, ηθοποιός

9.Ζησιμοπούλου Βάσω, Φιλόλογος, μέλος του ΔΣ της Β’ ΕΛΜΕ Αιτωλοακαρνανίας

10.Καρναβιάς Γιάννης, αγρότης, αντιπρόεδρος της Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Αιτωλοακαρνανίας, πρόεδρος του αγροτικού συλλόγου Καινούριου, δημοτικός σύμβουλος Αγρινίου

11.Κασσάρα Δανάη, φοιτήτρια, Πρόεδρος Συλλόγου Οικοτρόφων Φοιτητικής Εστίας Πανεπιστημίου Πατρών

12.Κολοβού Χρυσούλα, δικηγόρος

13.Κομπλίτσης Χριστόφορος,  Γεωπόνος ΕΛΓΑ Αγρινίου, Αντιπρόεδρος του Συνδέσμου Γεωπόνων Ν. Αιτωλοακαρνανίας

14.Κοτοπούλης Σπύρος, αγρότης, Πρόεδρος της Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Αιτωλοακαρνανίας

15.Κοτσανάς Δημήτρης, δημοτικός υπάλληλος στο Δήμο Ναυπακτίας

16.Κοτσιλήρης Θεόδωρος, εργαζόμενος στις ιχθυοκαλλιέργειες AVRAMAR, Γραμματέας του Επιχειρησιακού Σωματείου AVRAMAR στον Αστακό

17.Λιόπετα Κασσιανή, βιολόγος, εργαζόμενη στο Νοσοκομείο Αγρινίου, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Αγρινίου

18.Λίτσας Γιάννης, έμπορος, μέλος του ΔΣ του Εμπορικού Συλλόγου Αγρινίου

19.Μασούρας Γεώργιος, ιδιωτικός υπάλληλος

20.Μόσχος Σωτήρης, Αντιπρόεδρος του συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού και Ξενοδοχείων Ν. Αχαΐας

21.Μπερερή Νίκη, φοιτήτρια, Αντιπρόεδρος Συλλόγου Φοιτητών Μηχανικών Περιβάλλοντος Πανεπιστημίου Αγρινίου

22.Μπλέτσα Μαρία, δασκάλα στην Α’ βάθμια Εκπαίδευση

23.Μπούρα Σούλα, εργάτρια, Πρόεδρος Συνδικάτου Ιματισμού Αιτωλοακαρνανίας

24.Μωραΐτης Νίκος, αγρότης, μέλος της Διοίκησης της Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Αιτωλοακαρνανίας, περιφερειακός σύμβουλος Αιτωλοακαρνανίας

25.Νικάκης Βασίλης, πρώην Διεθνής Διαιτητής, Γραμματέας του Σωματείου Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Αγρινίου

26.Ντουντούμης Γιώργος, οικοδόμος, Πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Αγρινίου

27.Πατσιού Ιωάννα, Μηχανολόγος, εκπαιδευτικός στην Β’ βάθμια Εκπαίδευση

28.Πιτσούλιας Λάμπρος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

29.Σταματάτος Σπύρος, συνταξιούχος δημοτικός υπάλληλος

30.Τουλιάτος Χαράλαμπος, συνταξιούχος, Πρόεδρος του παραρτήματος Μεσολογγίου του σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ Ν. Αιτωλοακαρνανίας

31.Τριποτσέρης Δημήτριος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

32.Τσακούμη Άννα, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

33. Τσιαντή Ελευθερία, Δημοτική Υπάλληλος στον Δ. Αμφιλοχίας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι στην Περιφερειακή Ενότητα Ηλείας

1.Αναστασίου Στέλλα, εκπαιδευτικός, πρόεδρος ΕΛΜΕ Ηλείας, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ

2.Αποστολοπούλου-Γιακουμέλου Γιολάντα,  εκπαιδευτικός, Πρόεδρος Συλλόγου Φιλολόγων Ν. Ηλείας

3.Αρβανιτίδης Αλέκος, εκπαιδευτικός, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της ΕΛΜΕ Ηλείας

4.Βαγγελάτου Άβα, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

5.Βομπίρης Θανάσης, αγρότης, πρόεδρος της Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Ηλείας

6.Γιάνναρος Κώστας, Ιδιωτικός  Υπάλληλος, πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Ν. Ηλείας

7.Ζαφειροπούλου Σωτηρούλα, Κοινωνικός λειτουργός, εργαζόμενη στο ΚΕΔΑΣΥ Ηλείας

8.Θαλασσινού Μαρία, ιατρός ακτινοδιαγνώστρια

9.Θεοδωρόπουλος Ιωάννης, συνταξιούχος γεωπόνος

10.Θεοδωροπούλου Γιάννα, Δημοτική Υπάλληλος, πρόεδρος σωματείου εργαζομένων δήμων πρωτοδικείου Αμαλιάδας

11.Καλαντζή Βασιλική, δασκάλα, μέλος ΔΣ Δασκάλων & Νηπιαγωγών Πύργου και Αρχαίας Ολυμπίας

12.Καούκη Φωτεινή, λογοθεραπεύτρια, μέλος του ΔΣ της Ομάδας Γυναικών Πύργου της ΟΓΕ

13.Καραπάνος Γιώργος, συνταξιούχος,  Πρόεδρος ΕΕΔΥΕ Ν. Ηλείας, πρώην Περιφερειακός Σύμβουλος

14.Καρπίτης Παναγιώτης, Γεωπόνος, ιδιωτικός υπάλληλος

15.Κολόσακας Άγγελος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Ήλιδας, Αντιπρόεδρος Πολιτικών Συνταξιούχων Αμαλιάδας

16.Κουρλός Διονύσης, αγρότης, Πρόεδρος αγροτικού συλλόγου Αμαλιάδας, μέλος της Διοίκηση της Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Ηλείας

17.Κωστής Γεώργιος, ιατρός ορθοπεδικός

18.Λυμπεροπούλου Γιώτα, αγρότισσα

19. Μουστάκη Αικατερίνη, υπάλληλος ΔΕΥΑ Πύργου

20.Ουλής Χρήστος, Γεωπόνος, πρώην μέλος του ΔΣ του Εμπορικού Συλλόγου Αμαλιάδας

21. Παρασκευόπουλος Λεωνίδας,  Λογιστής

22.Ρουμπής Γεράσιμος, συνταξιούχος γιατρός

23. Σολωμού Νικολία, Δασολόγος, Υπάλληλος Δασαρχείου Πύργου

24.Σπυρόπουλος Κωνσταντίνος, αγρότης, μέλος της Διοίκησης της Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Ηλείας

25.Τζαβάρας Γιώργος, Βιομηχανικός εργάτης, πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Αρχαίας Ολυμπίας

26. Τουρής Κωνσταντίνος,  ελεύθερος επαγγελματίας στην εστίαση

27. Τσαγκάρης Γιώργος, Τεχνολόγος Γεωπόνος,  αυτοαπασχολούμενος

28.Τσάση Ζωή, ξενοδοχοϋπάλληλος, πρόεδρος σωματείου ξενοδοχοϋπαλλήλων Κάστρου-Κυλλήνης, αντιπρόεδρος Εργατικού Κέντρου  Αμαλιάδας

Ακολουθήστε το dete.gr στο Google News

Ακολουθήστε μας στο Google News απο τον υπολογιστή αλλά και από την εφαρμογή Google News του κινητού σας.

Σχετικά Άρθρα

ροή ειδήσεων

πρωτοσέλιδα