Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (3-4/12)

02.12.2022 / 8:30
superleague2diaitites

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 3/12

Θύελλας (Χόρτο),  15:00, Θύελλα Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Πράνταλος         

Νιφορεΐκων, 15:00, Δόξα Νιφορεΐκων-Λιμνοχώρι, Οικονόμου

Κυριακή 4/12

Βραχνεΐκων, 15:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Παραλίας, Οικονόμου

Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 15:00, Αχαΐκή-Πανμοβριακός Ριόλου, Καλύβας

Λάππα, 15:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Αστέρας Μιντιλογλίου, Πράνταλος

Λακκόπετρας, 15:00, Ικαρος Λακκόπετρας-Αχαιός Σαραβαλίου, Πετρόπουλος

Ρεπό : Δίας Σαραβαλίου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 3/12

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Πάτρα 2005 A.E., Δανιήλ

Νίκης Προαστίου, 15:00, Νίκη Προαστείου-Αετός/Αστραπή, Μέρμηγκας

Προσφυγικών, 18:00, Άρης Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Ταξιάρχης

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Γ. Παπαδόπουλος

Κυριακή 4/12

Ακράτας, 15:00, Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Εθνικός Πατρών, Mέρμηγκας

Δημοτικό Στ. Αιγίου, 15:00, Παναιγιάλειος-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Καδδάς

Ρεπό : Ατρόμητος Πατρών

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 3/12

Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Αναγέννηση Πατρών-Σταροχώρι, Μπακόπουλος

Προσφυγικών, 15:00, Άτλας Α.Σ.-Κρίνος, Ζήκος

Ροιτίκων, 15:00, Ροϊτίκων ΑΕ-Ικαρος Πετρωτού, Γκαβός

Κυριακή 4/12

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Τριταίας ΑΟ “Ο Τριταιικός”, Ζήκος

Χαλανδρίτσας, 15:00, Πείρος Ισώματος-Αστέρας Λεοντίου, Ταξιάρχης

Προσφυγικών, 15:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Αχαϊκός, Αργυρόπουλος

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Περιβόλα-Φαραικός, Δανιήλ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 3/12

Ρίου, 15:00, Άνω Καστρίτσι-Αστήρ Τέμενης, Βαβίλης

Πλαστήρα, 15:00, Αιγίου ΑΕ-Αχιλλέας Καμαρών, Ασπρουλόπουλος

Αγυιάς, 15:00, Δαβουρλής K. 92-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου, Πετρόπουλος

Καλαβρύτων, 16:00, Καλάβρυτα-Ζαβλάνι, Τηλιγάδας

Κυριακή 4/12

Προσφυγικών, 12:30, Αρόης Α.Ε.-Αετός Ρίου, Τηλιγάδας

Καμαρών, 15:00, Φοίνικας Ζήριας-Φλόγα Ρόδιας, Μαρδάς

Νίκης Προαστίου, 15:00, Αργυρά Πατρών-Ηρακλής Πατρών, Παπαδόπουλος

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 3/12

Χαλανδρίτσας, 15:00, Βασιλικό-Νεάπολη ΑΕ, Παπιγκιώτης

Κυριακή 4/12

Βραχνεΐκων, 12:00, Καμίνια-Δάφνη Πατρών, Γκαβός

Θύελλας (Χόρτο),  15:00, Ωλενιακός-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Παλαιολόγος

Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Προοδευτική Πατρών (δεν ορίστηκε)

Προσφυγικών, 18:00, Ολυμπιακός Πατρών-Ρομαϊκός Α.Σ., Ξουρής

Ρεπό : Πυρσός Πατρών

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 4/12

Προσφυγικών  10:00, Πετεινοί-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, (δεν ορίστηκε)

Ρίου, 15:00, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Ψηλαλώνια, (δεν ορίστηκε)

Ροδιάς, 15:00, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αίας Πατρών, (Ασπρουλόπουλος)

Αγυιάς, 15:00, Αυτόνομη Π.Ο.-Φοίνικας Αγυιάς, Βαβίλης

Καλαβρύτων, 16:00, Σκεπαστό-Άβυθος Αιγιάλειας, (Παπαχρήστος)

Ρεπό : Α.Ε.Κ. Πατρών

Ακολουθήστε το dete.gr στο Google News

Ακολουθήστε μας στο Google News απο τον υπολογιστή αλλά και από την εφαρμογή Google News του κινητού σας.

Σχετικά Άρθρα

ροή ειδήσεων

trending

πρωτοσέλιδα