Παναχαϊκή – Πρεμιέρα με τα Τρίκαλα στην Πάτρα – Δείτε το πρόγραμμα

24.09.2020 / 16:53
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Share on print
γκο-20-17

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης η κλήρωση του πρωταθλήματος της Super League 2.

Στα πιο σημαντικά ματς της 1ης αγωνιστικής, η Ξάνθη δοκιμάζεται στην έδρα του Απόλλωνα Λάρισας, η Παναχαϊκή φιλοξενεί τα Τρίκαλα και ο Εργοτέλης τον Ιωνικό. Η σέντρα της σεζόν γίνεται στις 24 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική – 12η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Λεβαδειακός

Ιεράπετρα-Διαγόρας

Χανιά-Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή-Τρίκαλα

Εργοτέλης-Ιωνικός

Απόλλων Λάρισας-Ξάνθη

2η αγωνιστική – 13η αγωνιστική

Ιεράπετρα-ΑΕ Καραϊσκάκης

Λεβαδειακός-Χανιά

Διαγόρας-Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης

Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη-Ιωνικός

3η αγωνιστική – 14η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Χανιά

Παναχαϊκή-Ιεράπετρα

Εργοτέλης-Λεβαδειακός

Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας

Ξάνθη-Δόξα Δράμας

Ιωνικός-Τρίκαλα

4η αγωνιστική – 15η αγωνιστική

Παναχαϊκή-ΑΕ Καραϊσκάκης

Χανιά-Εργοτέλης

Ιεράπετρα-Απόλλων Λάρισας

Λεβαδειακός-Ξάνθη

Διαγόρας-Ιωνικός

Τρίκαλα-Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική – 16η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή

Ξάνθη-Χανιά

Ιωνικός-Ιεράπετρα

Τρίκαλα-Λεβαδειακός

Δόξα Δράμας-Διαγόρας

6η αγωνιστική – 17η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Εργοτέλης-Ξάνθη

Παναχαϊκή-Ιωνικός

Χανιά-Τρίκαλα

Ιεράπετρα-Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός-Διαγόρας

7η αγωνιστική – 18η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ξάνθη

Ιωνικό-Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα-Εργοτέλης

Δόξα Δράμας- Παναχαϊκή

Διαγόρας-Χανιά

Λεβαδειακός- Ιεράπετρα

8η αγωνιστική – 19η αγωνιστική

Ιωνικός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Ξάνθη-Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας

Εργοτέλης-Διαγόρας

Παναχαϊκή-Λεβαδειακός

Χανιά-Ιεράπετρα

9η αγωνιστική – 20η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τρίκαλα

Δόξα Δράμας-Ιωνικός

Διαγόρας-Ξάνθη

Λεβαδειακός-Απόλλων Λάρισας

Ιεράπετρα-Εργοτέλης

Χανιά-Παναχαϊκή

10η αγωνιστική – 21η αγωνιστική

Δόξα Δράμας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Τρίκαλα-Διαγόρας

Ιωνικός-Λεβαδειακός

Ξάνθη-Ιεράπετρα

Απόλλων Λάρισας-Χανιά

Εργοτέλης-Παναχαϊκή

11η αγωνιστική – 22η αγωνιστική

Διαγόρας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας

Ιεράπετρα-Τρίκαλα

Χανιά-Ιωνικός

Παναχαϊκή-Ξάνθη

Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας

Ακολουθήστε το dete.gr στο Google News

Ακολουθήστε μας στο Google News απο τον υπολογιστή αλλά και από την εφαρμογή Google News του κινητού σας.

Σχετικά Άρθρα

ροή ειδήσεων

trending

πρωτοσέλιδα