Οι πίνακες επιτυχίας με τους μαθητές του φροντιστηρίου ΓΝΩΣΗ | dete

Οι πίνακες επιτυχίας με τους μαθητές του φροντιστηρίου ΓΝΩΣΗ

Το φροντιστήριο ΓΝΩΣΗ εύχεται θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές και μαθήτριες που πέτυχαν την εισαγωγή τους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους γονείς και τους μαθητές για την  εμπιστοσύνη που μας δείχνουν στα 35 χρόνια λειτουργίας.

Επιτυχόντες μαθητές  φροντιστηρίου ΓΝΩΣΗ  2020

                                                 3ο ΠΕΔΙΟ

ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΘΑΝΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΙΠΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΓΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

 (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ

(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ

(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΑΓΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ

(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΜΑΡΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ
ΤΣΟΒΙΛΗ ΕΥΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΛΕΤΡΑ ΕΛΕΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΒΙΓΛΑ ΜΑΙΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΑΝΕΛΛΑKΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

ΚΟΥΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑ
ΖΙΑΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΠΑΤΡΑΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

 (ΠΑΤΡΑ)

ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

 
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  

ΕΛΕΝΗ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ  
ΛΕΚΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  

2ο ΠΕΔΙΟ

 

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ  
ΓΟΥΒΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ  
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  
ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΩΤΣΑΛΗ ΠΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  
ΔΟΥΒΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  
ΖΑΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ  
ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΝΟΚΟΛΕΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  
ΤΣΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)  
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)  
ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

(ΠΑΤΡΑ)

 
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  
ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

(ΠΑΤΡΑ)

 
ΜΗΤΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  
ΣΕΡΕΤΗ ΖΩΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  
ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)  
ΜΑΚΚΑΣ ΜΑΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

(ΠΑΤΡΑ)

 
ΘΩΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

(ΠΑΤΡΑ)

 
ΓΚΟΤΖΙΑ ΜΕΛ. ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ  
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

(ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

 
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)  
ΔΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ  
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ  
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 
ΘΩΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)  
ΓΚΟΤΖΙΑ ΑΝΘΕΛΕΙΑ                                            ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ  
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

(ΑΓΡΙΝΙΟ)

 
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

(ΑΓΡΙΝΙΟ)