Μπάσκετ – Ο Προμηθέας Πατρών με τον Παναθηναϊκό στο Κύπελλο Ελλάδος | dete

Μπάσκετ - Ο Προμηθέας Πατρών με τον Παναθηναϊκό στο Κύπελλο Ελλάδος

Γνωστά έγιναν τη Δευτέρα τα ζευγάρια του Κυπέλλου μπάσκετ ανδρών, όπου στα προημιτελικά -εφόσον περάσει- ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ, ενώ ο Παναθηναϊκός θα βρει απέναντί του τον Προμηθέα.

Αναλυτικά:

Α' Φάση
1η Αγωνιστική - Τετάρτη 18/09/2019
1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
08. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
11. ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019
17. Νικητής Α15 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
18. Νικητής Α7 - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
19. Νικητής Α2 - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
20. Νικητής Α6 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
21. Νικητής Α3 - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22. Νικητής Α12 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.(?)
23. Νικητής Α4 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24. Νικητής Α10 - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
25. Νικητής Α1 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
26. Νικητής Α11 - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27. Νικητής Α5 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
28. Νικητής Α16 - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
29. Νικητής Α9 - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
30. Νικητής Α14 - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
31. Νικητής Α13 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
32. Νικητής Α8 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 25/09/2019
33. Νικητής Α31 - Νικητής Α19
34. Νικητής Α17 - Νικητής Α22
35. Νικητής Α23 - Νικητής Α30
36. Νικητής Α26 - Νικητής Α25
37. Νικητής Α27 - Νικητής Α28
38. Νικητής Α21 - Νικητής Α24
39. Νικητής Α20 - Νικητής Α32
40. Νικητής Α29 - Νικητής Α18

Β' Φάση

B' Φάση - 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019
41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ
42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - [άγνωστη]
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΑΡΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α36

B' Φάση - 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019
49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α48
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α42
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45

B' Φάση - 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019
53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49

Γ' Φάση - Προημιτελικοί Αγώνες
Κυριακή 10/11/2019
55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 - ΠΑΟΚ
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
57. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)
58. ΑΕΚ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α53

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/02/2020
59. -
60. -
Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 16/02/2020